Wielobranżowy sklep internetowy.

Cennik świadczonych przez nas usług naprawczych pralek, zmywarek, kuchni, płyt ceramicznych, płyt indukcyjnych i lodówek. 

Poniżej prezentujemy Państwu, orientacyjny cennik wykonywanych przez nas napraw i diagnoz:

180 zł - 220 zł naprawa pralki, zmywarki, kuchni lub płyty ceramicznej, wraz z wymianą części zamiennej + koszt części zamiennej

- 150 zł - 180 zł udrożnienie odpływu pralki lub zmywarki, poprawa łączności przewodów elektrycznych w pralce, zmywarce, kuchni lub płycie ceramicznej itp.

od 250 zł naprawa płyty indukcyjnej

od 250 zł naprawa modułu sterowania

100 zł - 120 zł diagnoza pralki, zmywarki, kuchni, płyty ceramicznej i lodówki

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Zlecenia napraw można zgłaszać, dzwoniąc pod numer tel. 790-724-824

Naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 790-724-824

 

    Pogwarancyjna naprawa i serwis pralek, oraz innych urządzeń AGD, takich jak zmywarki, kuchenki, płyty ceramiczne, piekarniki w Krakowie i okolicach.

    Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic - naprawa pralek i innych sprzętów AGD z dojazdem do klienta to najwygodniejsza dla klienta forma usług serwisowych.

Naprawa i serwis pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice - naprawiamy sprzęty większości producentów

Zajmujemy się naprawą sprzętów marek takich jak: Ariston, Ardo, Amica, AEG, AEG, Brandts, Bosch, Bauknecht, Beko, Candy, Daewoo, Electrolux, Ebd , Fagor , Gorenje, Hoover, Hot-point , Indesit, Iberna, Ignis , Laden, LG, Miele, Mora, Mastercook, Philips, Privileg, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt.

Oferujemy pogwarancyjny serwis pralek z dojazdem do klienta - zdecydowania większość zleceń realizowana jest w tym samym dniu lub dnia następnego po zgłoszeniu. Działamy na terenie całego Krakowa i w jego okolicach - klient nie ponosi kosztu dojazdu.

Naprawa i serwis pralek, zmywarek, kuchni w Krakowie i okolicach - godziny pracy serwisantów

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 - 18.00 i w sobotę od 08.00 do 12.00. Staramy się aby usługa była wykonana jeszcze w dniu zgłoszenia, albo najdalej na drugi dzień.

    Naprawiamy: