Jaki sprzęt kupić.

 

        Obecnie mamy nieprawdopodobny wachlarz wyboru sprzętu agd. Można wybierać w zależności od warunków ekonomicznych, technicznych i estetycznych. Osobiście preferuje taka kolejność:

 

  • ekonomiczne - osobiście wybierał bym sprzęt z środkowej "półki" cenowej. Zbyt tani sprzęt to dość często promocyjna "masówka" która sklepy chcą się jak najszybciej pozbyć a która dobrze sprawdza się na "wynajem". 
  • techniczne - pralka ma prac, zmywarka zmywać a kuchnia gotować i piec potrawę i tak niech też zostanie. Osobiście nie kupował bym sprzętu z tzw. bajerami typu wbudowany kalendarz lub mp3 czy też 15 programów - nawet nie ma kiedy ich użyć a w razie awarii elektronika tym sterująca kosztuje nie mało - bez sensu. Ponadto jeśli mamy małą łazienkę i kiepską wentylację, to elektronika i wyświetlacz ciekłokrystaliczny są bardzo wrażliwe na unoszące się w powietrzu mikro kropelki pary wodnej podczas np. kąpieli pod prysznicem.
  • estetyczne - myślę że jest to naprawdę najmniej ważne kryterium wyboru sprzętu biorąc pod uwagę iż producenci już sami z siebie wychodzą na przeciw klientowi i robią co mogą żeby to ich a nie konkurencji sprzęt był "najpiękniejszy".

 

        Tak po krótce można by określić kryteria według których osobiście nabywał bym nowy sprzęt. Na koniec pozostaje mi jedynie życzyć Państwu udanych zakupów i miłego korzystania z zakupionego sprzętu.

 

        Dziekuję i pozdrawiam - Pomoc AGD Kraków.