wtorek, 07 luty 2023 11:01

Pralka z WIFI i opóźnionym startem. Zalety i wady. Featured

Written by
Rate this item
(0 votes)

    Pralka z WIFI i opóźnionym startem. Zalety i wady. 

    "WIFI"

     Ostatnimi czasy coraz modniejsze (lub też z powodu braku innego sprzetu na rynku), staja sie pralki z mozliwościa sterowania nimi przez aplikacje "WIFI" na telefonie.

    Niektórzy sa wręcz zachwyceni ta kolejna nowinka technologiczną nie biorąc pewnie w ogóle pod uwagę faktu, że może z czasem okazać sie to zbytecznym "bajerem", który tylko niepotrzebnie podnosi cenę samej pralki, a w przyszłości, koszt ewentualnego serwisowania i naprawy pralki  w Krakowie (w przypadku awarii).

    "Opóźniony start".

    Jak juz wspomniałem wcześniej, drugi "bajer", to opóźniony start. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego rozwiazania technologicznego, ponieważ uważam że każdy sprzęt elektromechaniczno - hydrauliczny (a takim jest pralka), powinien pracować pod kontrolą użytkownika. A dlaczego?

    Wystarczy że np. włączamy opóźniony start na czas naszej wycieczki weekendowej, a pralka podczas pracy nagle ma awarię hydrostatu i pobiera wodę bez końca, a ta, wylewa się dozownikiem... co wtedy ??? Ano, wracamy do zalanego domu, i oby zadziałały "korki", bo inaczej mamy "jeziorko z prądem", i niezwłocznie trzeba będzie wezwać naprawę i serwis pralek z Krakowa.

    Dlatego stanowczo polecam przemysleć zakup pralek z tymi "bajerami", czy oby naprawdę maja sens.

    Więc jeśli ktokolwiek z Was miałby kiedykolwiek, jakikolwiek problem z tego typu awariami, to gorąco polecamy nasze usługi serwisu i naprawy pralek z Krakowa.

    

Read 142 times Last modified on środa, 15 luty 2023 13:02

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.